بازگشت همه به سوی اوست

انا الله و انا الیه راجعون

امشب وقتی مادرم به من زنگ زد تا حال و احوالی با من کرده باشه و هم عید رو تبریک گفته باشه در آخر صحبت هاش خبر درگذشت همسر یکی از فامیل هامون رو به من داد.

خیلی شوکه شدم

درست پنج سال پیش بود که برای اولین بار از نزدیک تو عروسی مهدی پسرخاله با هم آشنا شدیم قبلا در موردش حرف شنیده بودم ولی موفق به زیارتشون نشده بودم.

اهل یزد بود و در لابه لای صحبت هاش از زبان شیرین یزدی هم استفاده می کرد. کمی خوش صحبت به نظر می رسید. بعد از اولین دیدار چند بار هم در مراسم های فامیلی موفق به زیارتشون شدم. آدم خوش مشربی بود زیاد می خندید.

تو محیط کاری هم چند باری پیش من آمده بود ساعاتی رو در کنار هم گذرانده بودیم در مورد لپ تاپ ، کامپیوتر و هارد اکسترنال و خلاصه دنیای دیجیتال کلی صحبت می کردیم.

اردیبهشت پارسال هم خداوند بهش دختری بخشید و مدتی بود که درگیر قدم نو رسیده بود و کمتر فرصت دیدار در مهمانی ها و محیط کار برایش میسر بود. حتی تو عروسی دخترخاله ام به خاطر اینکه یکی از اقوامش به رحمت خدا رفته بود شرکت نکرد.

اوایل سال بود که از مادرم شنیدم که کمی مریض حال بود حتی شب تولد امام حسن (ع) در ماه مبارک رمضان افطاری نظری هم تو فامیل برای شفای ایشان برپا بود که من به خاطر عمل دیسک همسرم موفق نشدیم در آن شرکت کنم.

تا اینکه امشب مادرم خبر فوتش و اینکه جمعه شب، شب هفتمش بوده رو به من داد اگر اشتباه نکرده باشم پنج شنبه گذشته از دنیا رخت بر بستن و راهی آخرت شدن ...

خداوند رحمتش کند. الهی آمین

 

/ 0 نظر / 29 بازدید